CS-Regame Търси Модератори!

Мястото на старите теми.
Заключено
Аватар
Immortal
Администратор
Администратор
Кой сървър?: Dust 2
NickName: -

Здравейте,

Веригата има нужда от 3 модератора, които да станат част от нашия Екип.За Модератор няма да има изисквания на този етап. Кандидатурите можете да ги пуснете в тази тема, като се използва следния образец:
Образец:
1.Име
2.Години
3.Защо искате да сте модератор?
4.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде?
5.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума?
6.Смятате ли, че ще се справите с работата? Тя изисква както познания по phpbb3, така и познания над всички модове от нашите сървъри.
7.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли?
8.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност?
9.Можете ли да работите в екип?

*Забранено е да пускате повече от една кандидатура!
Аватар
Fk1_e_Fk1
Модератор
Модератор
NickName: Go! Fk1

1.Име: Виктор
2.Години: 13
5.Защо искате да сте модератор?: Имам интерес към това и искам да се опитам!
6.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? - Не съм бил. Ако съм приет ще ми е за първи път!
7.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? - Време винаги се намира особено през лятото ще имам повечко
8.Смятате ли, че ще се справите с работата? Тя изисква както познания по phpbb3, така и познания над всички модове от нашите сървъри. - Мисля , че ще се справя и ще започна да се уча не разбирам много , но искам да се науча!
9.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? - Да!
10.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност? - Сутринта до след обяд.
11.Можете ли да работите в екип? - ДА!
Последно промяна от Immortal на Пет Юни 26, 2020 8:08 pm, променено общо 1 път.
Причина: Одобрен!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
justtobreathe
Потребител
Потребител
NickName: justtobreathe

1.Име Марио
2.Години 14
5.Защо искате да сте модератор? Защото имам опит и бих искал да се пробвам
6.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? Да бил съм в много вериги на приятели но вече не съществуват дадените вериги
7.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? Разбира се все пак е лято
8.Смятате ли, че ще се справите с работата? Тя изисква както познания по phpbb3, така и познания над всички модове от нашите сървъри. Да смятам
9.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? Еми мисля че ще се справа
10.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност? По 4/5 часа
11.Можете ли да работите в екип? Разбира се
Аватар
Immortal
Администратор
Администратор

justtobreathe написа:
Съб Юни 27, 2020 10:13 am
1.Име Марио
2.Години 14
5.Защо искате да сте модератор? Защото имам опит и бих искал да се пробвам
6.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? Да бил съм в много вериги на приятели но вече не съществуват дадените вериги
7.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? Разбира се все пак е лято
8.Смятате ли, че ще се справите с работата? Тя изисква както познания по phpbb3, така и познания над всички модове от нашите сървъри. Да смятам
9.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? Еми мисля че ще се справа

Отхвърлен!
Аватар
ahsansanu
Модератор
Модератор
NickName: sanu

1.Име ahsansanu
2.Години 20
3.Защо искате да сте модератор? Защото мисля че ще се справя с работата си.
4.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? Не съм бил.
5.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? Да ще се справя.
6.Смятате ли, че ще се справите с работата? Да мисля че не иска много работа но ще отделям време колкото трябва.
7.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? ДА
8.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност? 5-6 часа всеки ден.
9.Можете ли да работите в екип? ДА
Allah Guides every Person❤
Аватар
Immortal
Администратор
Администратор

ahsansanu написа:
Съб Юни 27, 2020 2:28 pm
1.Име ahsansanu
2.Години 20
3.Защо искате да сте модератор? Защото мисля че ще се справя с работата си.
4.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? Не съм бил.
5.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? Да ще се справя.
6.Смятате ли, че ще се справите с работата? Да мисля че не иска много работа но ще отделям време колкото трябва.
7.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? ДА
8.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност? 5-6 часа всеки ден.
9.Можете ли да работите в екип? ДА

Одобрен!
Аватар
justtobreathe
Потребител
Потребител
NickName: justtobreathe

1.Име Марио
2.Години 14
5.Защо искате да сте модератор? Защото имам опит и мисля че ще се справя
Последно промяна от Helling Bratos на Съб Юни 27, 2020 4:52 pm, променено общо 1 път.
Причина: *Забранено е да пускате повече от една кандидатура! Следващият път +1 Предупреждение. Отхвърлен!
Аватар
-BaBiChKa-
Модератор
Модератор
NickName: -BaBiChKa-

1.Име - Любoмир
2.Години - 13
3.Защо искате да сте модератор? - Скоро не съм се пробвал, но искам много да пробвам, винаги съм искам да се пробвам.
4.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? - Не
5.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? - Да
6.Смятате ли, че ще се справите с работата? Тя изисква както познания по phpbb3, така и познания над всички модове от нашите сървъри. - Еми да като гледам
7.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? - Да
8.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност? - Еми немога да кажа, защото е разлочно
9.Можете ли да работите в екип? - Да
Аватар
Immortal
Администратор
Администратор

-BaBiChKa- написа:
Съб Юни 27, 2020 5:03 pm
1.Име - Любoмир
2.Години - 13
3.Защо искате да сте модератор? - Скоро не съм се пробвал, но искам много да пробвам, винаги съм искам да се пробвам.
4.Били ли сте модератор до сега, ако да, къде? - Не
5.Смятате ли, че ще имате време както за всички оплаквания, така и за модерацията на форума? - Да
6.Смятате ли, че ще се справите с работата? Тя изисква както познания по phpbb3, така и познания над всички модове от нашите сървъри. - Еми да като гледам
7.Изучили ли сте всичките правила на сървърите и форума? Ако бъдете подложен на тест, ще се справите ли? - Да
8.По колко време ще можете да отделяте за своята длъжност? - Еми немога да кажа, защото е разлочно
9.Можете ли да работите в екип? - Да
Одобрен!
Темата отива в архива, защото вече имаме достатъчно модератори. Очаквайте отново такива кандидатури!
Заключено